Oprawki Tom Ford

Posted on

Tom Ford to niekwestionowany autorytet w dziedzinie projektowania oprawek do okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych dla kobiet, i mężczyzn. Projektant rodem z Teksasu jest na ustach największych gwiazd estrady i filmu. Przygotowuje stylowe okulary pasujące na każdą okazję. Jego projekty mają niesamowitą prezencję, wdzięk i duszę, nawet te najprostsze, klasyczne modele. Oprawki Tom Ford są chętnie noszone przez użytkowników na całym świecie właśnie z powodu prostoty, skromności i nienarzucającej się elegancji. Kultowe gadżety gwiazd są teraz dostępne także na niezbyt zasobną kieszeń, więc wiele osób może sobie na nie pozwolić i cieszyć się markowymi rzeczami.

Oprawki Tom Ford – na czym polega ich fenomen?

Nie ma chyba gwiazdy, która w swojej pojemnej szafie nie przechowywałaby chociaż jednej rzeczy od Toma Forda

Oprawki od Toma Forda mają wiele zalet. Największą z nich jest solidność wykonania, ale także prostota formy. Ford udowadnia, że nie trzeba za każdym razem sięgać po wyszukane inspiracje. To, co tradycyjne i nieskomplikowane też może zyskać nowe życie. Dlatego też oprawki tego projektanta legitymują się dobrze znanymi kształtami urozmaiconymi nowoczesnym designem, co daje oszałamiający efekt. Firma stawia przeważnie na ciepłe i wyraziste kolory, choć wiele modeli utrzymanych jest również w pasującej do wszystkiego czarnej kolorystyce. Tom Ford lubi złote wstawki, które budują wrażenie luksusu. Oprawki wykonywane są z różnych materiałów, np. z tworzyw sztucznych, ale także z elementów skórzanych, które są wyznacznikiem wspaniałego gustu oraz prestiżu.

Tom Ford to niekwestionowany autorytet w dziedzinie projektowania oprawek do okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych dla kobiet, i mężczyzn

Oprawki Tom Ford jako kanon modowy

Nie ma chyba gwiazdy, która w swojej pojemnej szafie nie przechowywałaby chociaż jednej rzeczy od Toma Forda. Projektant zdecydowanie kształtuje obowiązujące trendy. Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne Toma Forda to klasa sama w sobie. Okulary tej marki nosiły np. Paris Hilton, Janet Jackson czy Britney Spears. Z oprawkami marki Tom Ford na nosie występował Daniel Craig jako słynny agent 007, James Bond w produkcjach takich, jak „Spectre” oraz „Quantum of Solance”. Wszystko to przysporzyło firmie jeszcze większej sławy. Oryginalne oprawki korekcyjne lub przeciwsłoneczne firmy mają wygrawerowane lub wyryte emblematy w postaci nazwy marki na zewnętrznej stronie soczewki. Ponadto, na zauszniku jest umieszczony 9-cyfrowy numer seryjny. Podróbki mogą mieć narysowane oznaczenia, które jednak łatwo się zacierają. Wówczas klient ma pewność, że otrzymał nieoryginalny produkt. Należy bardzo uważać i analizować szczegóły, gdyż podróbek nie brakuje na rynku.